Sesja Zdjęciowa

//Sesja Zdjęciowa

Sesja Zdjęciowa

Makijaż na sesje zdjęciowe nie zawsze oznacza zabawę z kolorami, mieszanie ich i wykończenie czarną kreską. Można postawić na subtelną delikatność. W zależności od rodzaju zdjęć i urody modelki. Decydując się na sesję trzeba być otwartym na wiele propozycji makijażu i na to co mają paleta i inne dodatki do zaoferowania.

Makijaż jest zabawą, można eksperymentować a efekt końcowy i tak będzie piękny.

Wyraziste usta, delikatne oko z wachlarzem rzęs

Tu sprawę załatwią usta i czarne, długie, piękne rzęsy. Delikatny kolor powieki, wręcz nie widoczny doda uroku. Usta nie muszą być standardowego koloru, propozycji jest dużo, tyle co kolorów, dodać delikatny brokacik i jest, mamy to coś. Elegancja i uwodzicielskie spojrzenie naprawdę pięknie wyglądają w kadrze aparatu.

Wieczorowy błysk na oku

Nie tylko karnawał jest dobrym czasem żeby zabłysnąć. Sesja zdjęciowa też jest dobrą chwilą na udekorowanie oka brokatem, cyrkoniami i rzęsami np. piórkami. Mocniejsze oko niż zwykle, brokat i do tego równie podkreślone usta sprawią że zdjęcia staną się prost eleganckie i zazdrościć będzie ich każdy.


Awangarda sztuki na oku

Awangarda nie zawsze musi być tylko na obrazie, w dzisiejszych czasach również można ją zastosować na twarzy. Nie tylko na pokazach mody sławnych projektantów, równie dobrze wygląda na zwykłej sesji . To łączenie kolorów, kształt, sprawi że zdjęcie będzie wyjątkowe. Różnorodne kolory na oczach, twarzy, ustach jest świetnym połączeniem makijażu i zdjęć. Przy takim makijażu najlepiej jest dać wolną rękę makijażystce i cieszyć się pięknym dziełem sztuki na własnej twarzy.


Delikatnie urocza

Delikatny makijaż nie jest wcale nic złym nawet na sesje zdjęciowe, niekiedy jest z nim więcej pracy niż przy innych ale jest bardzo opłacalny. Można użyć go na każdy typ zdjęć, wygląda naprawdę elegancko o wiele bardziej niż przy makijażu wieczorowym, nie na darmo nazywa się go makijażem biurowym. Niby nic specjalnego? Ale za to wydobywa piękno które jest nim obdarzona każda kobieta. Delikatna powieka, subtelny kolor ust i muśnięte tuszem rzęsy. Oczywiście bronzerek, rozświetlacz i jest… Piękna kobieta, na pięknym zdjęciu.

2018-07-04T07:47:26+00:00