O nas

O nas 2022-08-20T12:01:39+00:00

Nazywam się Marta Sztyrak-Fus, jestem certyfikowaną wizażystką. Już w pierwszym roku działalności dostałam się do finału I Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Ziemią Egiptu Bikor Makeup. Makijaż to moja pasja, która pozytywnie prowadzi mnie przez życie i pozwala uszczęśliwiać innych. Od chwili swojego ślubu chciałam go przeżywać codziennie. Makijaż pozwala spełniać mi to marzenie będąc z Wami w Waszym Najważniejszym Dniu i czynić go najpiękniejszym dla Was. Zawsze dojadę do Was na miejsce na terenie województwa lubelskiego i uczynię Wasz dzień doskonałym. 

Oprócz makijażu ślubnego, wykonuję profesjonalny wizaż podczas sesji wizerunkowych, pracuję na planach teledysków i sesjach komercyjnych.  

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kiedy klientka jest tak usatysfakcjonowana, że wraca do mnie po usługę 🙂 Uwielbiam też wymieniać się pozytywną energią z drugim człowiekiem. 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda zaczęła sie od niewinnego 4 h kursu indywidualnego. Chciałam z przyjaciółką nauczyć się wykonywać makijaż dzienny. Tak to się zaczęło. Kurs za kursem, mistrzostwa , film i dzisiaj po 4 latach nie widzę końca rozwoju 🙂

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Moje doświadczenie to 4 bardzo intensywne lata w pracy z Pannami Młodymi w dniu ich ślubu, ale też przy sesjach komercyjnych i filmach.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuje na profesjonalnych kosmetykach: Kryolan, Mac, Este Lauder, Chanel, Sensai, Laura Mercier, Artdeco, Affect, Zoeva, Hakuro, Sephora, Douglas, Urban Decay.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W każdy makijaż wkładam tyle samo serca i zaangażowania zajmuje mi on około 60 min.

Jaki jest Twój styl?

Styl prostoty z nutką ekstrawagancji, bez zbędnego przesadzenia. Oczywiście dostosowuje go do życzeń klientki.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W cenę każdego makijażu wliczone są kępki rzęs lub taśma rzęs, porada pielęgnacyjna oraz wyprawka kosmetyczna w dniu makijażu (bibułki, szminka, puder). Wskazówki: Na makijaż proszę przyjść bez makijażu, aby niepotrzebnie nie podrażniać cery oraz oczu podczas demakijażu. Przed makijażem zachęcam do wykonania peelingu oraz zadbania o odpowiednie nawilżenie cery (np. dzień przed dodatkowo wykonanie maski nawilżającej), makijaż będzie tak dobry jak jej stan. Jest to także gwarancją długotrwałego utrzymania się makijażu. W miarę możliwości proszę o wyregulowanie brwi oraz depilację wąsika. Pełną ofertę znajdziecie w zakładce menu “Usługi”.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak długo makijaż się utrzyma i czy godziny poranne to nie za wcześnie na makijaż. Używając kosmetyków dla profesjonalistów i swojej najlepszej wiedzy, makijaż wykonany przeze mnie utrzymuje się 24h, a nawet do 48h.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Trwałość makijażu i estetyka pracy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Moje klientki mają pewność i zaufanie, że mój profesjonalizm ich nie zawiedzie, a poczucie estetyki mile zaskoczy. Mobilność i dyspozycyjność spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moje usługi są mobilne i dojeżdżam do klientek na terenie województwa lubelskiego. Godziny wykonywanych usług są elastyczne i ustalane indywidualnie z klientką. Całość wykonuje certyfikowana wizażystka z doświadczeniem w makijażu dziecięcym, ślubnym, filmowym, sesyjnym i okolicznościowym.