Metamorfoza

//Metamorfoza

Metamorfoza

Kochani w lutym 2019, tuż przed walentynakmi odbył się “Finał Metamorfoz” .

W ramach ogłoszonego wcześniej konkursu, podczas 3 etapów wybrałyśmy, trzy wspaniałe kobiety, które urzekły nas do tego stopnia, że zostały wybrane do finału. Do metamorfozy przyczynił się sztab wspaniałych profesjonalistów. Stylizacją włosów zajęła się wspaniała w tym co robi Mila Szepel (Osobisty Fryzjer Stylista), stylizację kreacji przygotował butik COCHO Lublin by Olga Idzik ( w tym miejscu odbył się finał-zapraszam Was do tego magicznego butiku), biżuterię zapewnił sklep ECARLA Lublin. Całości sesji dopełniła stylizacja florystyczna od Cudoo.pl. Oczywiście nie było by metamorfozy bez mojego makijażu 🙂 Elite Make Up Mobilny. Finał metamorfoz uwieczniły na przpięknych fotografiach dwie profesjonalistki, które z serca polecam: Kamila Zmora (mama_fotograf) i Magda Urban Photo. Ekscytacji podczas wszystkich etapów nie było końca, zaczynając od profesjoanlistów nad tym co tworzyli kończąć na wspaniałych modelkach: Izie, Karolinie i Monice.

Z tego miejsca serdecznie dziękuję całej ekipie za świetną pracę i zaangażowanie, a przede wszystkim za cudowną atmosferę i wspaniałe i inspirujące znajomości.

Zapraszam Was Kochani do obejrzenia poniżej metamorfoz oraz do folderu galeria, gdzie znajdzicie więcej zdjęć z całymi stylizacjami.

Do zobaczenia na kolejnej metamorfozie 🙂

2022-01-28T18:39:49+00:00