Warsztaty makijażu Łubinowe Wzgórze

//Warsztaty makijażu Łubinowe Wzgórze

Warsztaty makijażu Łubinowe Wzgórze

Warsztaty makijażu w Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA

Z okazji Dnia Kobiet, 5 marca miałam przyjemność prowadzić warsztaty makijażu w uroczym, lubelskim Eko Resorcie. Do mojej dyspozycji był Ogród Zimowy – przeszklony domek nad biostawem, który nadawał spotkaniu klimatyczny wymiar, a dodatkowo zapewniał doskonałe oświetlenie.

Na początku każda z uczestniczek miała wykonaną analizę kolorystyczną i dowiedziała się, jaki ma typ urody. Wyróżniamy 4 główne typy urody: WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA. Panie nauczy się dobierać odpowiednie palety kolorów do każdego z nich. W ten sposób określiłyśmy, jakich kolorów używać w makijażu, aby podkreślić atuty. Określenie typu urody i indywidualne dopasowanie korzystnych barw przydaje się także przy komponowaniu całej stylizacji i naszego wizerunku.

Na warsztatach przechodzę z uczestniczkami przez wszystkie etapy makijażu, zaczynając od demakijażu, oczyszczenia twarzy, przez odpowiednie nawilżenie i wyrównanie PH skóry, które jest niezwykle ważne i stanowi absolutną podstawę trwałego makijażu. Wiele z Pań już na tym poziomie dowiaduje się, czy stosowane przez nie metody pielęgnacji służą ich skórze.

Crème de la crème warsztatów – makijaż!

Tu zaczyna się zabawa wcześniej dobranymi kosmetykami do pielęgnacji i makijażu. Uczestniczki naśladując moje ruchy, same przekonują się, że potrafią nałożyć i dobrze zblendować cień na powiekach, że do twarzy im w różu, którego do tej pory nie używały, a rzęsy mogą być doskonale wytuszowane bez brudzenia powieki.

Uwielbiam patrzeć, jak uczestniczki rozkwitają, patrzą w lusterka i nie dowierzają, że same wykonały makijaż, w którym czują się kobieco i pięknie. Udowadniam kobietom, że wystarczy dobrze dobrana paleta kolorów, kilka wskazówek odnośnie stosowanych produktów i są w stanie we własnym domu pomalować się nie tylko na co dzień do pracy, a także na większe uroczystości. Bardzo często wywracam ich pielęgnacyjne przekonania do góry nogami, ale pod koniec warsztatów widzą na własne oczy, jak wiele może zdziałać dobra technika i wskazówki profesjonalisty.

Jeżeli i Ty chcesz:

  • dowiedzieć się jakim typem urody jesteś i w jakich kolorach Ci do twarzy
  • jakich kosmetyków pielęgnacyjnych powinnaś używać
  • jakich akcesoriów potrzebujesz do makijażu i jak poprawnie ich używać
  • jak wykonać piękny i trwały makijaż

Zarezerwuj indywidualne lub grupowe warsztaty dla Ciebie i Twoich bliskich kobiet: +48 507 717 881

2022-03-10T15:45:46+00:00