Architektura czy laminacja brwi?

//Architektura czy laminacja brwi?

Architektura czy laminacja brwi?

ARCHITEKTURA BRWI CZY LAMINACJA?

Sprawdź, który zabieg dla Twoich brwi będzie najlepszy.

Wszyscy pamiętamy chyba czasy, kiedy modne były cienkie, skrupulatnie wyregulowane brwi. W dzisiejszych trendach wracamy do lat 80. Gęste, naturalne brwi wyraźnie podkreślają oczy i skupiają uwagę na twarzy.

Jak ujarzmić włosy na łuku brwiowym i sprawić żeby wyglądały naturalnie, a nie karykaturalnie?

Mamy na to dwa sposoby w zależności od kondycji i wyglądu brwi.

LAMINACJA brwi, to krótko mówiąc bezinwazyjny zabieg, który układa niesforne brwi w dowolnym kierunku. Dzięki specjalistycznym preparatom i odpowiedniemu wyczesaniu brwi, zyskują one objętość i szerokość. Włoski stają się mocne, elastyczne i błyszczące.

Jeżeli włoski na łuku brwiowym nie pozwalają Ci się ujarzmić domowymi sposobami, laminacja rozwiąże Twój problem. To zabieg dla właścicielek gęstych brwi z tendencją do wykręcania się lub rośnięcia w dół. Efekt utrzymuje się do 1,5 miesiąca.

Przez 24 h po laminacji zaleca się nie korzystanie:

-z sauny

-basenu

-solarium

-kąpieli słonecznych

-obwitego mycia brwi wodą

ARCHITEKTURA/GEOMETRIA brwi polega na wyznaczeniu linii brwi, idealnie pasujących do danej twarzy, mimiki i ewentualnych asymetrii. Używam do tego specjalnych miarek, cyrkli, kredek, nici i pasty. Po tym zabiegu Twoje brwi będą idealnie symetryczne, a ich kształt będzie dopasowany do Twojej twarzy. Geometrię brwi wykonuję henną pudrową lub farbką która wypełnia ewentualne ubytki, a wyznaczony wcześniej kształt jest wręcz doskonały. Architektura brwi połączona jest z ich pielęgnacją – peelingiem, myciem specjalnym szamponem, nawilżeniem.

To rozwiązanie sprawdzi się u osób, których brwi są słabe, zniszczone, z ubytkami. Dzięki geometrii stworzysz swoje brwi „szyte na miarę”, podkreślisz linię włosów na łuku brwiowym i już nie będziesz martwić się, że jest mało wyrazisty.

Wiesz już , który zabieg jest dla Ciebie? 🙂

Umów się na bezpłatną konsultacje  a dobiorę odpowiedni zabieg dla Twoich brwi.

Zapraszam do kontaktu.

tel. 507 717 881

2022-11-08T18:49:59+00:00