Airbrush – Nano Lifting twarzy

//Airbrush – Nano Lifting twarzy

Airbrush – Nano Lifting twarzy

W styczniu 2021 zdecydowałam się poszerzyć zakres usług i odbyłam szkolenie z innowacyjnej technologii Airbrush firmy Mediect. 

Airbrush stworzony został do bezinwazyjnego zabiegu nawilżania i odżywiania twarzy. Do urządzenia tego zostały zaprojektowane unikatowe ampułki Mediect Contour Essence, zawierające płynne serum, liftingujące kontur twarzy i dekoltu. Serum nie zawiera żadnych parabenów i konserwantów, dzięki czemu zabieg jest w 100% bezpieczny. Rozpylacz przekształca serum w bardzo przyjemną i delikatną nanomgiełkę o cząsteczkach rozdrobnionych do średnicy 0,20,5 mikrona w zaledwie 0,15 sekundy, dzięki czemu serum jest wchłaniane 6 razy szybciej niż przy standardowej aplikacji.

W związku z powyższym efekt widoczny jest już po 1 zabiegu! Uniesione powieki, wyrównany owal twarzy, rozjaśnione sińce pod oczami, spłycone zmarszczki, wyraźnie jaśniejsza i nawilżona skóra. Niektóre z moich klientek poprzestały na jednym zabiegu, bo dał im efekt, jakiego oczekiwały. 

To idealny zabieg bankietowy, przed ślubem, czy innym ważnym wydarzeniem, na którym Twoja twarz musi wyglądać nieskazitelnie. Dzięki bezinwazyjnej formule, zabieg można wykonać bezpośrednio przed aplikacją makijażu.

Przekonaj się na własnej skórze, jak zbawienny wpływ na Twoją cerę będzie miał Airbrush i zabieg Nano-Liftingu.

Serdecznie zapraszam do zapisów: 507 717 881

2022-11-08T18:51:32+00:00