Spotted Lublin

Spotted Lublin

Kochani!

ELITE zagościło na stronie Spotted Lublin! A kolejna dobra wiadomość to taka że jest kilka porad dotyczących makijażu ślubnego i okolicznościowego. Zapraszam do przeczytania tekstu na stronie http://spottedlublin.pl/makijaz-slubny-lub-okolicznosciowy-te-rzeczy-sprawia-ze-wprawisz-wszystkich-w-zachwyt/

Bądź jak wolicie tu ?

 

Tajniki makijażu okolicznościowego i ślubnego zdradziła nam profesjonalna makijażystka i charakteryzatorka z ELITE Make Up Mobilny w Lublinie.

 

5 porad makijażu

ŚLUBNEGO

 

Każda kobieta na ślubie chce wyglądać jak księżniczka, ale jak to zrobić? – Kluczem do sukcesu jest rozpoznanie typu urody i podkreślenie tego, w czym dana kobieta wygląda dobrze. Jest kilka elementów, które wpływają na to, że makijaż jest zjawiskowy. Przedstawię to w punktach – mówi wizażystka z ELITE Make Up Mobilny.

1. Makijaż zawsze trzeba dobrać do typu urody, kształtu oka i ust, koloru i stylu sukni ślubnej, rodzaju dekoltu, rodzaju i kolorystyki biżuterii i gatunku kwiatów w bukiecie. Jak widać, wiele jest elementów, do których muszą być dopasowane zarówno kolory, jak i intensywność makijażu. Brak odniesienia do typu urody może sprawić, że makijaż będzie wyglądał nie naturalnie i nie odpowiednio do całej stylizacji, a przecież nie o to chodzi, prawda?

2. Fantastycznym rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Mogą to być tasiemki albo kępki rzęs – w zależności od budowy oka i efektu, jaki chcemy uzyskać. Sztuczne rzęsy pozwalają „otworzyć” oko, nadają spojrzeniu świeżości i charakteru.

3. W przypadku cery problematycznej (trądzikowej, ze skłonnością do zapychania czy z bliznami), warto minimum rok wcześniej odwiedzić dermatologa i zastosować odpowiednią terapię. W większości przypadków stosuje się wtedy kuracje z kwasami i leczenie antybiotykami lub pochodnymi witaminy A. Wyleczenie skóry jest konieczne do wykonania atrakcyjnego makijażu, gdyż unikamy efektu „szpachli” i dosłownego spływania podkładu.

4. Zastosowanie drogich kosmetyków, odpowiednia technika wykonania makijażu oraz odpowiednie przygotowanie cery gwarantuje trwałość makijażu. Jednak do gwarancji 100% trwałości makijażu trzeba użyć specjalnego produktu fixera , np. GLOW (rozświetlającego) lub MAT (matującego cerę). Tylko wtedy Panna Młoda zyska pewność, że makijaż utrzyma się całą noc.

5. Wykonując makijaż ślubny, nie można zapominać o konturowaniu, czyli modelowaniu rysów twarzy za pomocą bronzera i rozświetlacza. Zasada ich stosowania jest bardzo prosta – elementy, które chcemy uwypuklić, pokrywamy rozświetlaczem, a te, które chcemy wyszczuplić – bronzerem.

 

5 porad makijażu

OKOLICZNOŚCIOWEGO

 

Jeżeli jesteś gościem i nie ściągasz uwagi wszystkich, ale i tak chcesz wyglądać dobrze, to pamiętaj o następujących zasadach.

1. Przed wykonaniem makijażu okolicznościowego zrób dokładny peeling skóry. Cera będzie gładsza, a kosmetyki lepiej się w nią wtopią. Gładka skóra ułatwia też blendowanie kosmetyków.

2. Do makijażu wieczorowego warto dodać odrobinę brokatu. Brokatowy cień do powiek będzie lśnił w każdym świetle.

3. Niezwykle ważne jest podkreślenie rzęs – powinny być długie, podkręcone i w intensywnej czerni.

4. Wielkie wyjście to idealna okazja na zastosowanie makijażu w mocno rzucających się w oczy kolorach. Dlaczego tego dnia miałabyś postąpić zachowawczo? Przy prostej jednokolorowej kreacji żywe kolory są jak najbardziej na miejscu.

5. Makijaż wieczorowy może być znacznie mocniejszy, niż dzienny, więc nie bój się bronzera oraz grubszej kreski na powiece.

MUA: ELITE MAKE UP MOBILNY HAIR: BOŻENA KUJAWA PHOTO: MAGDA MARIANOWICZ MODEL: OLESIA NOSENKO

 

Nie umiesz albo nie lubisz się samodzielnie malować? Kreski wychodzą Ci notorycznie krzywe, tusz odciska się na powiekach, szminka rozmazuje, a różem robisz sobie brzydkie plamy na policzkach? W przypadku makijażu obowiązuje jedna zasada – lepiej nie robić go wcale, niż wykonać go źle.

Mobilna wizażystka makijaż ślubny, usługi z dojazdem do klienta | LUBLIN

Jeśli nie chcesz rezygnować z makijażu, ale też nie masz czasu czy ochoty na czekanie w kolejce do kosmetyczki, to umów się na makijaż w swoim domu. W ELITE Make Up Mobilny wizażystka dojeżdża do Klientek z całym arsenałem profesjonalnych kosmetyków i wykonuje makijaże ślubne oraz okolicznościowe dopasowane do typu urody, koloru sukni i preferencji Klientek.

Wizażystka z ELITE Make Up Mobilny działa w Lublinie i okolicach, ale obsługuje też Klientki i Klientów z innych miejsc w kraju. Współpracuje między innymi z modelkami i reżyserami. Ideą działania firmy jest połączenie zmysłu artystycznego i kreatywności, dzięki czemu każdy makijaż staje się małym dziełem sztuki, ale nie daje wrażenia „przebrania”.

 

W ELITE Make Up Mobilny zarezerwujesz termin na:

+ makijaż ślubny, okazjonalny, sesyjny i dziecięcy,
+ indywidualne warsztaty makijażu w Twoim domu,
+ pokaz okolicznościowy,
+ makijaż z okazji rodzinnej sesji zdjęciowej,
+ makeup na wieczór panieński,
+ zakupy kosmetyczne z wizażystką.

Możesz skorzystać też z:

+ abonamentu na makijaż przed pracą,
+ obsługi charakteryzatorskiej,
+ wykupić bon na makijaż lub indywidualną lekcję makijażu w formie prezentu.

2018-07-10T13:50:28+00:00